Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Denisa Vargová

 

Môžem odporúčať. Výborný profesionálny prístup, všetko dohodnuté platilo. Bol som informovaný o celom procese a všetko prebehlo bez komplikácií. Veľká spokojnosť, ďakujem.

Michal B., 31. 05. 2024, 10:55


Pani Vargová je empatická, zodpovedná a obetavá maklérka s profesionálnym prístupom ku klientom. Je trpezlivá, ochotná a ústretová k obidvom stranám procesu. Odporúčam ju náročnej aj menej náročnej klientele. Svoju prácu odvedie do úplného konca. Patrí jej moje veľké poďakovanie so želaním všetkého najlepšieho v osobnom i profesionálnom živote. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Mária Lichvárová, 02. 03. 2024, 09:57


Rád by som poďakoval pani Denise Vargovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Od začiatku našej komunikácie bolo jej jednanie milé, ústretové a profesionálne. Prešla s nami celý proces od obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak boli nejaké nejasnosti z našej strany tak nám ich ochotne objasnila. Všetko dohodnuté platilo. Pani Vargovú môžem len odporučiť. Ešte raz ďakujem.

Daniel Šárik, 27. 02. 2024, 19:33


Pani Vargova je príjemná, ústretová žena s profesionálnym prístupom. Bola som informovaná o celom procese a všetko prebehlo bez komplikacii. Veľká spokojnosť, ďakujem.

Elena Skladanova, 28. 11. 2023, 18:34


Pani Vargovú môžem ako realitnú maklérku len a len odporúčať. Veľmi oceňujem jej absolútne profesionálny prístup, ktorý sa začína hneď na začiatku precíznym zmapovaním situácie a možností predaja na základe vývoja na trhu. Pani Vargová má jasnú stratégiu a výborne nastavenú komunikáciu, vďaka čomu som bol promptne informovaný o stave predaja. Je takisto veľmi nápomocná pri riešení situácií, ktoré sa môžu v procese predaja vyskytnúť. Môžem to zhrnúť konštatovaním, že predávať nehnuteľnosť môžete de facto s kýmkoľvek, ale, ak máte naozaj záujem ju predať, pani Vargová je v prípade realitného makléra pravá voľba. Ešte raz jej ďakujem!

Erik Mader, 10. 11. 2023, 09:27


Dovolujem si vysloviť veĺke ĎAKUJEM p.Vargovej za profesionálne vystupovanie pri predaju našej nehnuteĺnosti.Želám veĺa,veĺa spokojných klientov.Ešte raz veĺke ĎAKUJEME.

Zuzana Forgácsová, 26. 10. 2023, 08:51


Hodnotime velmi pozitivne :) Kupovali sme byt. Jednanie bolo prijemne a profesionalne. Celym procesom sme boli sprevadzani, vzdy nam bolo vsetko vysvetlene/zodpovedane cotili sme sa bezpecne a podklady boli pripravene na vysokej urovni. Postup bol systematicky, casovo efektivny, reakcie promptne, dohody boli dodrzane. Chvalime aj opatrny/bezpecny pristup a vybavenie vyhodnej notarskej zabezpeky. Urcite odporucame :)

Andrej a Lenka, 04. 09. 2023, 15:04


Dovoľte mi vysloviť veľké ďakujem pani Denise Vargovej za celý priebeh vzájomnej komunikácie od prvého kontaktu až po finálne ukončenie celého procesu. Oceňujem maximálny profesionálny i ľudský prístup v komplexnom spracovaní našej požiadavky a zároveň z pozície klienta úplný komfort. Veľká spokojnosť s celým priebehom jednania, so zrozumiteľnosťou, s trpezlivosťou, s odbornosťou. Želám veľa ďalších spokojných klientov a s určitosťou viem potvrdiť, že v okruhu našej rodiny, priateľov a známych budem spoluprácu s pani Vargovou vrele odporúčať.

Adriana Tichá, 29. 08. 2023, 06:19


Pani Vargová je sympatická, príjemná a ústretová. Jednanie bolo jasné, rýchle a bez komplikácií. Všetko na čom sme sa dohodli, bolo dodržané. Bola som veľmi spokojná s prístupom, za čo veľmi pekne ďakujem. V budúcnosti viem, na koho sa opäť obrátiť, a zároveň prajem veľa ďalších spokojných klientov.

Katarína Šikulová, 18. 07. 2023, 16:21


Pani Vargová nám veľmi pomohla s predajom bytu práve v súčasnolej dobe, kedy je predaj nehnuteľností sťažený vysokými úrokmi hypoték aj väčším množstvom nehnuteľností na trhu. Pani Vargová nám veľmi dobre poradila ako postupovať. Komunikovala vždy milo, ochotne, ľudsky a zrozumiteľne. Sama bola aktívna v tom, aby sme boli presne informovaní o celom procese od inzerovania našej nehnuteľnosti po zápis na katastri a odovzdanie bytu novému majiteľovi. Pani Vargovú, vždy usmiatu, príjemnú a profesionálnu jednoznačne odporúčam, či už chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Ľubomíra Urbánová, 30. 03. 2023, 13:27


Pani Vargová je veľmi zorganizovaná a spoľahlivá maklérka, o každom kroku v procese predaja a prepisu nehnuteľnosti ma ihneď informovala, takže som sa nemusela dožadovať informácií. Všetky potrebné dokumenty mala hneď pripravené a celý priebeh bol plynulý. Veľmi som spokojná s jej službami a odporúčam ju každému kupujúcemu / predávajúcemu!

Katarína Klimentová, 23. 01. 2023, 15:14


Ďakujem pani Denise Vargovej za vysokú profesionalitu pri kúpe bytu. Oceňujem milé vystupovanie, rýchle jednanie a ochotu pomôcť v celom procese. Určite odporúčam a ďakujem.

P. Švec, 08. 12. 2022, 11:31


Naša veľká vďaka patrí pani Deniske Vargovej za jej pomoc pri predaji našich nehnuteľností a následnej kúpy rodinného domu. Vždy bola ochotná, milá a ústretová. Chcela by som vyzdvihnúť jej vysoko profesionálny prístup, ľudskosť a empatiu Bola ochotna vzniknuté situácie okamžite riešiť, aj v čase svojho voľna. Určite odporúčam.

Maria Debnarova, 08. 11. 2022, 20:56


Pani Vargová nám bola nápomocná a ochotná nájsť nehnuteľnosť, ktorá najviac zodpovedala našim požiadavkám. Vyhovela nám aj v stretnutiach vo večerných hodinách, ktoré boli pre nás častokrát jedinou možnosťou. Za ústretovosť ešte raz ďakujeme.

Zeleňáková, 15. 12. 2021, 22:23


Milý, ľudský a profesionálny prístup pani Vargovej už od prvého telefonátu a obhliadky nehnuteľnosti, kde mi boli ochotne zodpovedané všetky otázky. Kúpu nehnuteľnosti som si predstavoval ako zložitý a stresujúci proces, avšak vďaka pani Vargovej bola kúpa bytu bez stresu a od obhliadky, pomoci s vybavením hypotéky až po odovzdanie bytu mi vždy ochotne pomohla, poradila. Komunikácia bola na veľmi vysokej úrovni, takisto aj ústretovosť pri dohadovaní si termínov. Keby v budúcnosti riešim predaj/kúpu nehnuteľnosti tak neváham a zverím to do jej rúk. Takže určite odporúčam a zároveň jej ďakujem.

Mojmír Benkovič, 29. 06. 2021, 12:08


Po niekoĺkoročnej neuspešnej snahe predať nehnutelnosť som na základe odporúčania známych oslovil p.Denisu Vargovú.Jednalo sa o relatívne zaujímavú nehnutelnosť ale na nezaujímavom mieste.Ďakujem p.Vargovej že sa do toho pustila a jej práca a pristup vytvorili podmienky na to, že sa nehnutelnosť podarilo predať.Jej prístup sa dá charakterizovať ako vysoko profesionálny,empatický a čo hlavne konštruktívny a cieĺavedomý.Ďakujem ešte raz p.Vargovej a viem že s jej prácou a prístupom bude mať vždy dostatok spokojných klientov.

Ing.Gregorec, 29. 06. 2021, 09:42


Touto cestou sa chceme poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť p. Denise Vargovej za vysoko profesionalny a nadštandardný prístup pri kúpe bytu. Od prvého rozhovoru s nami komunikovala veľmi milo, ústretovo, ochotne, odhodlane a priateľsky. Veľmi pekne ďakujeme ešte raz.

Cyril Bábeľa, 28. 06. 2021, 08:54


Touto cestou sa chceme poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť p. Denise Vargovej za vysoko profesionalny a nadštandardný prístup pri kúpe bytu. Od prvého rozhovoru s nami komunikovala veľmi milo, ústretovo, ochotne, odhodlane a priateľsky. Veľmi pekne ďakujeme ešte raz. Mgr. Andrea Somogyiová, 16. 06. 2021, 17:54


S pani maklerkou Denisou Vargovou som mal tu cest uzavriet viacero obchodov a musim povedat, ze pri kazdom islo vsetko hladko a vyjadrujem tak maximalny spokojnost. Pri pani Vargovej je sklbena profesionalita a ludsky pristup od zaciatku az po koniec realizovaneho obchodu. S kazdym potrebnym ukonom bola stale napomocna a maximalne sucinna, pricom mnohokrat to bolo aj nad ramec jej povinnosti. Pokial predavate, kupujete alebo prenajimate, vrelo odporucam sa obratit prave na tuto maklerku; spokojnost je vopred zarucena.

Tomáš Pohronský, 16. 06. 2021, 17:33


Ivan Rabiňák

 

Rada by som touto cestou vyjadrila spokojnosť s prácou pána Rabiňáka. Skutočne veľmi rýchlo, už po jednom telefonáte nám pomohol nájsť, čo sme hľadali. Reagoval pohotovo, mal odpovede na všetky naše otázky, bol veľmi príjemný a priateľský. Ďakujeme za časové prispôsobenia sa pri dohadovaní vecí.

Patrícia Kopejová


S poskytovanými službami a servisom spojeným s prenájmom môjho bytu som bola max spokojná, hlavne s pánom Rabiňákom, s jeho prácou a prístupom. Ďakujem a určite ho budem odporúčať aj známym.

Zuzana Rošková


S maklérom p. Rabiňákom sme boli maximálne spokojní. Skvelá, rýchla spolupráca. Odporúčame!

Jana Babeľová


Ďakujeme pánovi Rabiňákovi za úžasný prístup, vysokú profesionalitu a príjemné jednanie, rýchlu a dobrú organizáciu. Veľmi sme vďační.

Andrej a Eva Milatovi


Dobrý deň, ďakujem p. Rabiňákovi za veľmi seriózny a profesionálny prístup pri predaji bytu. Som spokojná s jeho prístupom. Je ústretový, flexibilný a ochotný poradiť, keď je treba.

Stanislava Selecká


Veľmi príjemná komunikácia, vždy bol k dispozícii a obchod prebehol zo strany realitného makléra úplne v poriadku. Ďakujem pekne aj za milú pozornosť pri preberaní bytu. Prajem veľa ďalších úspešných obchodov.

Anna Gregušová